Skip to main content
O nas

KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych

Firma KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych powstała w 1999 r. Dzięki inwestycji w nowoczesne technologie oraz wiedzę, jest obecnie  jednym z największych w Polsce producentów  szczotek do zamiatarek i maszyn czyszczących oraz szczotek przemysłowych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

Nowoczesny park maszynowy oraz bogate doświadczenie w obszarze projektowania i produkcji szczotek przemysłowych pozwoliły nam rozwinąć wachlarz naszych usług o regenerację szczotek.  W procesie regeneracji stosujemy najwyższej jakości materiały, dzięki którym szczotki mogą ponownie realizować swoje zadania.

Dlaczego regeneracja z KASTELL?

Firma KASTELL posiada ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji szczotek przemysłowych. Na tle innych firm realizujących regenerację wyróżnia nas:

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Wykwalifikowana kadra

  • Wysokiej jakości materiały

  • Konkurencyjne ceny

Najcześciej zadawane pytania

Co to jest regeneracja?

Działanie polegające na przywróceniu właściwości użytkowych szczotek i uszkodzonych mechanizmów mocujących (kompleksowo lub częściowo).

Na czym polega regeneracja?

Podczas regeneracji zużyty materiał zamiatający/czyszczący wymienia się na oryginalny/nowy lub odpowiednio zmieniony surowiec czyszczący – według zapotrzebowania klienta. Talerz lub tuleja przed nabiciem jest odpowiednio konserwowana.

Czy warto regenerować szczotki?

Regeneracja szczotek niesie za sobą mnóstwo korzyści:

  • obniża koszty eksploatacyjne maszyny,
  • chroni środowisko naturalne,
  • jest łatwo dostępna, szczególnie w przypadku modeli wycofanych z produkcji.
Czy regenerowana szczotka jest tak samo dobra jak nowa?

Zregenerowana szczotka nie odbiega swoją wydajnością od nowej. Będzie natomiast tańsza.

Czy możemy dostosować regeneracje pod indywidualne potrzeby?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta jesteśmy w stanie doradzić i zregenerować szczotki według indywidualnych potrzeb odbiorcy i przeznaczenia szczotek. Dodatkowo dostosujemy szczotkę pod względem twardości nabicia surowca.